RİÇEV Geri Dönüşüm Atık Maddeler İnşaat Nakliyat ve Ticaret Limited Şi - Kurumsal
Bize Ulaşın : 0464 235 23 24
KURUMSAL

Hakkımızda

         1975 yılında Gıda Toptan ve Perakende satış amacıyla kurulmuş olan şirketimiz 1980’li yılların başında otomotiv sektördeki eksiklikleri gözeterek bu sektörde kendini büyütmeye devam etmiştir. 1990’lı yıllarda turizm seyahat ve otobüs işletmeciliğinde de faaliyet gösteren firmamız yine 1990’lı yıllarda sigortacılık, inşaat, beyaz eşya ve taahhüt sektörlerinde de adında sıkça söz ettirmiş halen bu sektörlerde faaliyet gösterip büyük bir başarı ve tanınırlık kazanmıştır. Grup şirketleriyle beraber yaklaşık 300 kişilik genç kadrosuyla inşaat, taahhüt, satış, pazarlama ve hizmet sektörlerinde faaliyet göstermektedir.
        
Çevre kirliliği ve eko sistemindeki doğal dengeyi bozan insanlardan kaynaklanan ekolojik zararları gören yöneticilerimiz yeryüzünde yaşayan bütün canlıların sağlığını etkileyen, cansız ve çevredeki maddeler üstünde yapısal zararlar veren ve bir çok niteliği bozan yabancı maddelerin hava, su ve toprağa karışıp canlılar üzerindeki olumsuz etkilerini azaltmak için 2014 yılında ambalaj atıklarının ayrıştırılması ve geri kazanılabilmesi için ÇEVRE sektöründe de söz sahibi olmaya karar vermiştir.

Şirket Vizyonu

Çalışanlarımızın,toplumumuzun ve tüketicilerimizin sağlığına itibar ederiz ve çevreye saygılı bir şirket olarak faaliyet göstererek,güven uyandırırız.Kurumsal sorumluluklarımızın bilincinde,açıklık ve dürüstlük ilkesi çerçevesinde işlerimizi yürütürüz.İnsan haklarına saygılı ve güvenli bir çalışma ortamı yaratmak için çalışırız.

Şirket Misyonu

Sonuca ulaştığımız nokta; bizden beklenenin üzerinde ve bir öncekinden daha iyidir. Başarma azmimiz ve çalışkanlığımız ile yaptığımız işe yüreğimizi koyar, hedeflediğimiz sonucu aşarız.  Performansımızı hem kendi içimizde hem de rakiplerimizle kıyaslar, her defasında daha iyisini hedefleriz.

 

 

 

KURUMSAL

Hakkımızda
Vizyonumuz
Misyonumuz

HİZMETLERİMİZ

Poşet Toplama
Kağıt Toplama
Plastik Kapak Toplama

GERİ DÖNÜŞÜM

Enerji Tasarrufu Sağlar
Ekonomiye Katkı Sağlar
Atık Miktarı Azalır

İLETİŞİM

İletişim
Back to Top